Герой по життю: миколаївський АТОшник врятував жінку від власного сина

Герой витягував товаришів з-під обстрілу, надавав медичну допомогу в Донецькому аеропорту та врятував односельчанку
Depo.Миколаїв
21 липня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua
Герой по життю: миколаївський АТОшник врятував жінку від власного сина
Герой по життю: миколаївський АТОшник врятував жінку від власного сина

Зараз Україна переживає дуже тяжкі часи, але АТО продемонструвало те, скільки мужніх та відважних чоловіків живе на Миколаївщині. Саме таким виявився  військовий, що проживає в с.Садове, Горгуль Павло, про це Depo.Миколаїв повідомили у районному військоматі.

Павло був призваний до військової служби під час першої хвилі мобілізації і довів, що він є справжнім героєм, який не боїться труднощів та окупантів. Чоловік проходив службу обчислювачем мінометної батареї аеромобільно-десантного батальйону 79-ої аеромобільної бригади в Миколаєві. Отримав поранення в зоні АТО, після чого лікувався в госпіталі.

Його побратими неодноразово розповідали, як він витягував товаришів з-під обстрілу, надавав медичну допомогу в Донецькому аеропорту та інших гарячих точках країни. 31 жовтня 2014 року за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Нещодавно Горгуль Павло повернувся додому після проходження служби в зоні АТО і став героєм рідного села. Павло робив домашні справи, почувши крик жінки, він миттєво відреагував. Забігши в двір, де проживають пенсіонери, побачив жінку в надзвичайно тяжкому стані: порвані рани та тілесні ушкодження. Павло надав високоякісну першу медичну допомогу. Лікарі дуже здивувались професіоналізму бійця, без його допомоги жінка могла померти до приїзду швидкої.

Зловмисник був затриманий і переданий в правоохоронні органи, як виявилось – пенсіонерів побив власний син – це вже не перший випадок його нападу на батьків. На даний час Павло Борисович дякує долі за те, що він став військовим і планує служити і надалі за контрактом.

І мало того, що він став прикладом для всіх, в першу чергу він став гордістю рідного сина Миколи, який також став військовим, підписавши контракт на військову службу, мотивуючи своє рішення тим, що не станеш справжнім чоловіком, сидячи дома під час війни, не набудеш того досвіду, яким володіє військовий, та побоїшся заступитися за слабшого, сховаєшся від мобілізації, і лише дома, переглядаючи новини з зони АТО, будеш гордитися мужніми і, стримуючи страх, обходити військовий комісаріат.

Але, на жаль, більшість чоловіків за несприятливих умов в державі забули про мужність та свій громадянський обов’язок. Кожен може підняти келих за мир і лише справжні чоловіки можуть захистити країну та родину!

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв