ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Європейський банк виділив кошти на електрифікацію лінії "Долинська-Миколаїв-Колосівка"

Інвестиційний банк надасть 150 млн євро кредитних коштів під державні гарантії, а ще 150 млн євро кошти банку реконструкції
Depo.Миколаїв
20 грудня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua
Європейський банк виділив кошти на електрифікацію лінії "Долинська-Миколаїв-Колосівка"
Європейський банк виділив кошти на електрифікацію лінії "Долинська-Миколаїв-Колосівка"

Україна та Європейський інвестиційний банк підписали фінансову Угоду, яка передбачає залучення інвестицій в обсязі близько 300 млн євро для будівництва другої колії, електрифікації та модернізації систем сигналізації і зв'язку на напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка. Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури України, повідомляє Depo.Миколаїв.

З цієї суми коштів 150 млн євро – кредитні кошти Європейського інвестиційного банку залучені під державні гарантії, 150 млн євро – очікувані кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитк, залучені під державні гарантії. З українського боку угоду підписав Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, перебуваючи в Брюселі у складі урядової делегації.

За словами Міністра, метою підписання фінансової угоди є залучення фінансових ресурсів для проекту "Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка", який передбачає будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв'язку на напрямку. Зазначається, що це дасть змогу збільшити рівень пропускної спроможності напрямку, забезпечити енергозбереження при перевезеннях залізничним транспортом та зменшити експлуатаційні витрати.

Також Омелян повідомив, що передбачена зміна маршруту частки пасажирських поїздів скоротить їх маршрут на 60 км (Київ - Херсон) та на 130 км (Київ – Миколаїв та Харків - Херсон). Це призведе до скорочення часу прямування поїздів у середньому на 2 години в одну сторону, що дасть змогу суттєво скоротити експлуатаційні витрати у пасажирському русі поїздів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв