ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Миколаєва приїхав президет ПФЛ, щоб обговорити проблеми муніципального футбольного клубу

Сергій Макаров зустрівся з мером, гебернатором та очільниками клубу
Depo.Миколаїв
26 лютого 2016 10:09
ФОТО: depo.ua
До Миколаєва приїхав президет ПФЛ, щоб обговорити проблеми муніципального футбольного клубу
До Миколаєва приїхав президет ПФЛ, щоб обговорити проблеми муніципального футбольного клубу

Питання подальшої долі МФК "Миколаїв" обговорили під час зустрічі голови облдержадміністрації Вадима Мерікова з президентом Професійної футбольної ліги України Сергієм Макаровим, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА. 

На зустрічі також були присутні Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич і ініціатор зустрічі депутат міської ради Сергій Кантор.

Сергій Макаров розповів про стан справ у професійній футбольній лізі України, що включає в себе футбольні клуби першої та другої ліг українського футболу. Він зазначив, що його, як керівника ПФЛ, турбує доля головної футбольної команди Миколаївської області та міста Миколаєва, в першій лізі українського футболу. "Футбольні традиції Миколаївського клубу значимі і безперечні", - упевнений президент ПФЛ.

Сергій Кантор поінформував про сьогоднішні проблеми МФК "Миколаїв", а також Центрального міського стадіону, на якому проходять домашні матчі клубу. Олександр Сєнкевич, зазначив, що з перших днів своєї роботи на посаді міського голови неодноразово розглядав це питання і висловив свою підтримку у вирішенні проблем Миколаївського футболу, клубу та стадіону.

Вадим Меріков подякував всім небайдужим городянам, підприємцям, меценатам, які в останні роки зберігали клуб. "В силі міської влади, футбольної громадськості міста, дати новий імпульс розвитку футболу і зберегти футбольний клуб міста. В нашому місті сильна громада, оновлений депутатський корпус, багато меценатів, які готові допомогти. Об'єднавши зусилля, нам вдасться зберегти позиції нашої футбольної команди. Але у всіх процесах головне - прозорість і відкритість".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв