Для АТОшників на Миколаївщині зарезервували майже 4 тис. га. землі

Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (10,8 га), ведення садівництва (51,4 га) та особистого селянського господарства (3735,54 га)
Depo.Миколаїв
31 травня 2016 18:10
ФОТО: depo.ua
Для АТОшників на Миколаївщині зарезервували майже 4 тис. га. землі
Для АТОшників на Миколаївщині зарезервували майже 4 тис. га. землі

Наказом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 16 травня 2016 року №63 до переліку земельних ділянок, які можна передати у власність учасникам антитерористичної операції, включено 4 земельні ділянки у Арбузинському, Вознесенському, Доманівському та Очаківському районах, повідомляє Depo.Миколаїв.

Орієнтовна площа наділів для ведення особистого селянського господарства становить 113,91 га.

Всього на території Миколаївської області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 3 797,73 га. Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (10,8 га), ведення садівництва (51,4 га) та особистого селянського господарства (3735,54 га).

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні наділи, яка зведена у графічному атласі. Матеріали про землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Переліки вільних ділянок для передачі учасникам АТО на території Миколаївської області постійно оновлюються.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв