Депутати оголосили недовіру директору "Миколаївводоканалу"

На підприємстві скликали прес-конференцію та готові прояснити ситуацію
Depo.Миколаїв
19 жовтня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua
Депутати оголосили недовіру директору "Миколаївводоканалу"
Депутати оголосили недовіру директору "Миколаївводоканалу"

Комісія з ЖКГ міськради роботу директора "Миколаївводоканалу" Бориса Дуденка незадовільною і висловила йому недовіру. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Пропозицію про недовіру висловив "нашекраївець" Владислав Єнтін. За його словами, з усіх комунальних підприємств лише "Миколаївводоканал" не надав депутатам відомості про заробітну платнню штату і структуру. Депутат додав, що Дуденко має сумнівну трудову репутацію і за його керівництва підприємство працює у збиток місту і на нього постійно скаржаться.

"Опоблоківець" Ігор Концовий також зазначив, що "Миколаївводоканал" отримав кошти від Європейського банку реконструкцій та розвитку на реконструкцію очисних споруд. Проте підприємство просить у міста додаткові кошти.

На захист Дуденка став В'ячеслав Апанасенко з "Самопомочі". Він просив не робити поспішних висновків і провести перевірку, в тому числі аудит, щоб оцінити роботу Дуденка. Єнтін почав говорити, що на нього меру скаржиться Дуденко: нібито у у депутата є особисті інтереси до "Миколаївводоканалу".

Варто додати, що останнім часом Єнтін активно критикує водоканал у соцмережах та на сесіях міськради.

Після новин у ЗМІ про недовіру Дуденку у "Миколаївводоканалі" скликали прес-конференцію, яка відбудеться завтра, 20 жовтня, та готові пояснити ситуацію на підприємстві.

Раніше Сєнкевич заявляв, що попереднє керівництво "Миколаївводоканалу" провело на мільйони робіт "на папері".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв