ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати облради не погодили інвестиційну програму "Миколаївоблтеплоенерго" на 2016 рік

У депутатів виникло багато питань стосовно обіцяної городянам економії, якої по факту немає
Depo.Миколаїв
11 березня 2016 14:55
ФОТО: depo.ua
Депутати облради не погодили інвестиційну програму "Миколаївоблтеплоенерго" на 2016 рік
Депутати облради не погодили інвестиційну програму "Миколаївоблтеплоенерго" на 2016 рік

Депутати Миколаївської облради не погодили інвестиційну програму "Миколаївоблтеплоенерго" на 2016 рік. Відповідне рішення депутати прийняли під час сесії, повідомляє Depo.Миколаїв.

В ході обговорення програми депутат- "опоблоківець" Оксана Солтис підняла питання про необхідність теплових лічильників, якщо в лютому городяни платять шалені гроші за опалення і при цьому змушені відкривати кватирки. Народні обранці поскаржилися на відсутність економії для населення.

В.о. директора підприємства Віталій Бородін заявив, що лічильники як такі не дають можливість городянам регулювати кількість тепла, що подається, а тільки проводять фіксацію його надходження. Депутат від "Опоблоку" Олабін заявив, що в проект інвестиційної програми так і не внесли правки про які говорилося на постійних комісіях і акцентував увагу на необхідності змінити всю систему. Він додав, що спочатку необхідно провести аудит на підприємстві, а вже потім приймати програму.

Солтис поцікавилася чому програму на 2015 рік не виконано. На що Бородін зазначив, що програма була прийнята пізно (у вересні) і за 2015 рік виконана тільки на 2/3.

Бородін додав, що необхідно розрізняти лічильники і прилади регулювання подачі тепла в будинки. Також він наголосив на необхідності утеплювати стіни, але з ремаркою, що міський і обласний бюджет не зможе забезпечити теплосанаціі всіх будинків.

Глава Миколаївської облради Вікторія Москаленко дала протокольне доручення направити звернення до фіскальної службу з приводу проведення перевірки, так як Олабін заявив про випадки корупції.

Після невеликої перепалки між депутатами від "Оппоблока" і керівником "Миколаївоблтеплоенерго" перейшли до голосування. "За" - 30 депутатів, "проти" - 3, утрималися - "18". Програму не прийняли.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв