Депутати міськради викликають Садового "на килим" у Миколаїв

Депутати хочуть, щоб на позачерговій сесії міськради дав пояснення і однопартієць Сєнкевича мер Львова Садовий
Depo.Миколаїв
12 вересня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua
Депутати міськради викликають Садового "на килим" у Миколаїв
Депутати міськради викликають Садового "на килим" у Миколаїв

Рішення мера Миколаєва Олександра Сєнкевича дозволити ввезення львівського сміття наполохало все місто. Городяни проти такого "дарунку" на День міста та вимагають пояснень. Представники "Опозиційного блоку", БПП "Солідарність" та "Нашого Краю" вже виступили з вимогою скликати позачергову сесію міськради. Фракція "Самопоміч" поки не поспішає з коментарями, передає Depo.Миколаїв.

Голова фракції БПП в міськраді Володимир Криленко вимагає, щоб мер міста надав мешканцям пояснення свого рішення: "Така ініціатива мера привітати в День міста миколаївців зі святом розпорядженням про прийом ТПВ стала повною несподіванкою, як для всіх жителів міста, так і для мешканців Великої Коренихи. Не знаю, що спонукало Олександра Федоровича на такий крок, але впевнений, що найближчим часом йому потрібно приїхати до Коренихи і дати пояснення жителям мікрорайону".

Також політик вважає за необхідне, щоб на позачерговій сесії міськради дав пояснення і однопартієць Сєнкевича мер Львова Садовий: "За тією інформацією, яка є у мене, ініціатором даного розпорядження був колега Олександра Федоровича мер міста Львова. Думаю, депутати міськради підтримають мене, надавши можливість Андрію Івановичу виступити на сесії і навести аргументи на користь цієї господарської операції".

Повну хроніку "сміттєвого скандалу" дивіться тут: "Сміттєвий скандал у Миколаєві": Як Сєнкевич з Садовим "все повирішували" (ХРОНІКА)

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв