Боротьба з "африканкою": На в'їздах до Миколаєва нарешті почнуть встановлювати дезбар'єри

Служба автодоріг встигла розробити лише половину схем руху транспорту
Depo.Миколаїв
22 серпня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua
Боротьба з "африканкою": На в
Боротьба з "африканкою": На в'їздах до Миколаєва нарешті почнуть встановлювати дезбар'єри

Сьогодні, 22 серпня, почалися роботи з монтажу дезбар'єрів на в'їздах до Миколаєва, які необхідні для недопущення занесення у місто рознощика африканської чуми свиней. Про це стало відомо під час апаратної наради, повідомили Depo.Миколаїв в прес-службі міськради.

Нагадаємо, що у зв'язку з тим, що Служба автомобільних доріг в Миколаївській області не розробила схеми руху транспорту, монтаж дезбар'єрів був перенесений. Як стало відомо у ході апаратної наради, Служба автомобільних доріг в Миколаївській області розробила чотири з восьми схем руху транспорту, що дає можливість розпочати установку дорожніх знаків і монтаж чотирьох дезбар'єрів.

"Зробили Баштанський, Херсонський, Київський та Одеський напрямки. Ці схеми вже готові. Тому дезбар'єри можна виставляти вже сьогодні", - розповів начальник управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя.

Він зазначив, що миколаївські підприємства, які будуть встановлювати такі бар'єри, готові приступити до роботи. Оскільки готова частина схем руху транспорту, віце-мер Валентин Гайдаржи надав доручення приступити до установки відповідних дорожніх знаків на в'їздах до Миколаєва. Відразу після закінчення цих робіт розпочнеться монтаж дезбар'єрів.

Раніше повідомлялося, що в Новоодеському районі відшкодовуватимуть по 24,5 грн за кілограм живої ваги свинини.

Слід додати, що ще минулого тижня у Миколаєві обіцяли встановити всі вісім дезбар'єрів, оскільки якщо "африканка" потрапить у місто, порти закриють, і місто може впасти в "кому".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв