ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Батарейка в утиль: у Миколаєві стартує новий екопроект

У місті проведуть масштабний збір батарейок, які відправлять на переробний завод у Львові
Depo.Миколаїв
27 березня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua
Батарейка в утиль: у Миколаєві стартує новий екопроект
Батарейка в утиль: у Миколаєві стартує новий екопроект

У Миколаєві розпочинають соціальний екопроект "Батарейка в утиль". Він передбачає створення локальних місць, де можна зібрати використані батарейки, а також їх відправлення на єдине в Україні підприємство, де їх переробляють, - ДП "Аргентум" у Львові. Про це Depo.Миколаїв повідомили організатори.

Ініціатори проекту - миколаївці Олена Дяченко, Віталій Бухан, Олена Новікова - збираються створити місця для накопичення батарейок у під'їздах багатоповерхівок, школах, державних та комунальних підприємствах, різних організаціях. Крім того, активісти збираються на постійній основі організувати експрес-доставку накопичених батарейок на завод-переробник.

Зараз створюється сайт batareyka.mk.ua, на якому буде зображена мапа Миколаєва з найближчим місцем прийому використаних батарейок. Фінішує екопроект до Міжнародного дня Землі 23 квітня на площі перед Миколаївським зоопарком. Для миколаївців влаштують екологічні майстер-класи і проведуть загальний збір усіх батарейок з усього міста та відправлять на завод "Аргентум". Організатори запрошують всіх миколаївців долучатися до проекту: робити контейнери та встановлювати у своїх під'їздах та на роботі.

Довідка. За інформацією від екологів, кожна батарейка, потрапляючи в навколишнє середовище, забруднює близько 20 кв м ґрунту або 400 л води. Процес відновлення екологічного стану може тривати до трьох років.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв