ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Опора" підбила підсумки законотворчості миколаївських нардепів

Миколаївські депутати-"мажоритарники" за лютий зареєстрували 11 законопроектів
Depo.Миколаїв
16 березня 2016 19:46
ФОТО: depo.ua
"Опора" підбила підсумки законотворчості миколаївських нардепів
"Опора" підбила підсумки законотворчості миколаївських нардепів

Народні депутати, обрані у Верховну Раду у одномандатних виборчих округах, у період з 1 по 29 лютого подали до парламенту 11 законопроектів, підсумки роботи народних обранців підбила громадянська мережа "Опора", повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, депутат від БПП "Солідарність" Борис Козир, обраний у Верховну Раду від округу № 127, у лютому зареєстрував чотири законопроекти, що є найбільшою кількістю законотворчих документів серед усіх мажоритарників Миколаївщини. Усі законопроекти подані у співавторстві з іншими депутатами.

Так, законопроектом № 3851-1 вносяться зміни до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників. Даний законопроект можна віднести до виборчої програми депутата, в якій він обіцяє "реформувати податкову систему шляхом зменшення кількості податків, спрощення їх адміністрування".

Крім цього, Козир разом з іншими депутатами подав проект закону про проведення позачергових виборів Новомосковського міського голови 29 травня 2016 року. Проект закону № 4121 передбачає впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. Проектом Закону про доступ інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж регулюється на законодавчому рівні відносин, пов’язаних з встановленням єдиних правових засад доступу та використання інфраструктури.

Народний обранець від округу № 128 Артем Ільюк зареєстрував два законопроекти, обидва подані у співавторстві з іншими депутатами. Проектом закону № 4076 пропонується залишити помічникам суддів у судах усіх юрисдикцій статус державних службовців. Законопроект № 4098 "Щодо належного функціонування портів" стосується безпосередньо проблем округу депутата, оскільки порт "Октябрьск" знаходиться на його території.

За лютий депутат від БПП "Соліданість" Олександр Жолобецький (округ № 129) зареєстрував лише один законопроект у співавторстві з нардепом від "Народного Фронту" Віктором Романюком щодо забезпечення рівних умов надання фінансових послуг.

За період з 1 по 29 лютого депутат Верховної Ради від БПП від округу № 130 Андрій Вадатурський зареєстрував два законопроекти, обидва подані у співавторстві з іншими обранцями. Законопроект № 4109 передбачає збільшення покарання за хабарництво, зокрема довічне позбавлення волі голів відомств та суддів. Законопроект № 4098 "Щодо належного функціонування портів" стосується безпосередньо передвиборчої програми депутата, де зазначалось про "прагнення відродити Україну як морську державу шляхом масштабного реформування морегосподарського комплексу".

Народний депутат Олександр Лівік ("Блок Петра Порошенка"), обраний у Верховну Раду від округу № 131, за лютий подав один законопроект у співавторстві з іншими депутатами "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг". Даний законопроект стосується проблем округу, оскільки на його території знаходиться Южно-Українська атомна електростанція.

Обранець від округу № 132 Аркадій Корнацький у лютому зареєстрував всього лише один законопроект у співавторстві з іншими депутатами, яким вносяться зміни до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників. Мета законопроекту співзвучна з бажанням депутата "розробити і впровадити законодавчі акти, які забезпечать захист прав людей, сприятливі умови вітчизняному сільськогосподарському виробнику".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв