"Нова Врадіївка": прес-центр миколаївської поліції покарають за викривлення інформації про вбивство

В МВС визнали, що центр зв'язків з громадськістю поліція Миколаївщини не повністю відобразив реальні події
Depo.Миколаїв
25 серпня 2016 15:04
ФОТО: depo.ua
"Нова Врадіївка": прес-центр миколаївської поліції покарають за викривлення інформації про вбивство
"Нова Врадіївка": прес-центр миколаївської поліції покарають за викривлення інформації про вбивство

Співробітники відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, котрі поширили неправдиву інформацію про те, що трапилося в Кривому Озері, будуть покарані. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.Нет".

Видання посилається на коментарі у "Фейсбуці" директора департаменту комунікацій МВС України Артема Шевченко. У соцмережах вбивство кривоозерця, до якого доклали руки шестеро поліцейських, викликало резонанс. На думку радника президента Юрія Бірюкова, велика частина емоційного напруження в трагедії в Кривому Озері "викликана саме дурною незграбністю в публічній реакції Національної поліції".

"Те, що я побачив на сайті ГУНП в Миколаївській області - це ніфіга не припущення. Це відверта і боягузлива брехня: З огляду на ступінь суспільної небезпеки і з метою забезпечення громадської безпеки, поліцейські застосували заходи фізичного впливу та наручники. Чоловікові, який продовжував чинити опір, в якийсь момент стало погано. Правоохоронці викликали карету швидкої медичної допомоги, але медики вже констатували смерть домовласника" (цитата з повідомлення прес-служби миколаївської поліції - ред.). Стрільба з "травмата" - це звичайно "заходи фізичного впливу". Ах, як зворушливо описаний процес виклику карети швидкої медичної допомоги! Дивно, що в тексті немає згадки про "нецензурно висловлювався", - пише Бірюков.

Радник президента звернувся до спікера МВС Артема Шевченка, щоб він розібрався у діяльності співробітників відділу комунікації. Прес-секретар у коментарях визнав, що частина повідомлення миколаївської поліції "не відображує реальний хід подій".

"Я згоден, що формулювання останніх двох пропозицій з виділеного фрагмента не відображує реальний хід подій. Відповідальні за це будуть покарані... Відповідальні - це в даному випадку співробітники відділу комунікації ГУНП Миколаївської області, котрі поширили неправдиву інформацію, а не підозрювані у злочині поліцейські Кривоозерського відділення", - повідомив Шевченко.

"Нова Врадіївка": прес-центр миколаївської поліції покарають за викривлення інформації про вбивство

Голова миколаївського "Центру аналітичних досліджень" Андрій Сенченко на своїй у "Фейсбуці" вказує, що за прес-службою миколаївської міліції/поліції тягнуться порушення ще з 2012 року. "У нас повторюється ситуація, яка була спочатку в історії з Оксаною Макар, коли місцевий ЦГЗ (прес-служба поліції - ред.), керований Ольгою Передеренко, продав російським каналам навіть не заретушоване відео допитів підозрюваних. Потім все повторилося в ситуації з Врадіївкою, коли, знову ж таки, абсолютно бездарна інформаційна політика, переплетена з відвертою брехнею у виконанні місцевого ЦГЗ, керованого Передеренко, привела до масових заворушень і розгрому РОВД", - пише Сенченко.

Він додає, що брехня триває постійно: "Аналогії в ситуації з вбивством в Кривому Озері та попередніми простежуються неозброєним поглядом. А висновків ніяких ніхто так і не зробив. Це не дурна незграбність, а рецидивна злочинна незграбність...", - пише Сенченко.

Хронологію трагічних подій у Кривому Озері читайте тут: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв