"Нова Врадіївка": після вбивства на Миколаївщині обласна поліція залишиться без керівництва

Кривоозерське відділення поліції, де працювали шестеро фігурантів вбивства, очолить патрульний, що відзначився на службі
Depo.Миколаїв
25 серпня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua
"Нова Врадіївка": після вбивства на Миколаївщині обласна поліція залишиться без керівництва
"Нова Врадіївка": після вбивства на Миколаївщині обласна поліція залишиться без керівництва

Хатія Деканоїдзе оголосила про звільнення керівництва поліції Миколаївської області. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Тиждень.UA".

Масове звільнення пов'язане з подіями у Кривому Озері, де від рук правоохоронців загинув місцевий мешканець. Голова Національної поліції Хатія Деконаїдзе під час брифінгу у Кривому Озері оголосила про звільнення усього начальства управління поліції у Миколаївській області. 

Разом з тим, "Преступности.Нет" пишуть, що за словами Деканоїдзе, Кривоозерське відділення очолить співробітник управління патрульної поліції Миколаєва, який відзначився на службі. 

"Зараз ми очікуємо результати службового розслідування. Мною прийнято рішення про розформування відділення поліції Кривого Озера. Покарати винних - спільна позиція Нацполіціі, Генпрокуратури і Міністерства внутрішніх справ України. Ніхто не буде покривати винних", - заявила Деканоїдзе, передали в департаменті комунікації Нацполіціі.

Варто додати, що наразі поліція Миколаївщині працює без очільника: після гучного корупційного скандалу з Романчуком Віталія Гончарова, який був у статусі в.о., відсторонили.

Видання також зазанчає з посилання на власні джерела, що після проходження переатестації в Кривоозерському відділенні поліції залишилося нести службу 19 осіб з 54 посад, які передбачені штатним розписом. У той же час набір до лав поліції в Миколаївській області не відбувається, тому що не сформована атестаційна комісія, яка складається з представника Міністерства внутрішніх справ, представника Нацполіціі, представника ГУНП в Миколаївській області і трьох представників громадськості, яких напередодні зі скандалом обрали депутати Миколаївської облради . За наявною інформацією, ні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, ні глава Нацполціі Хатія Деканоїдзе не надали своїх представників в ці комісії.

Хроніку подій у Кривому Озері читайте тут: На Миколаївщині поліцейські забили чоловіка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв