ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Миттєвості війни": про участь миколаївців в АТО випустять книгу

Видання побачить світ вже цього літа
Depo.Миколаїв
14 квітня 2016 19:16
ФОТО: depo.ua
"Миттєвості війни": про участь миколаївців в АТО випустять книгу
"Миттєвості війни": про участь миколаївців в АТО випустять книгу

Про миколаїських учасників АТО пишуть книгу. Її робоча назва "Миттєвості війни…(участь жителів Миколаївщини в АТО)". Видання складатиметься з п'яти частин і охоплюватиме ілюстрації художників, фотографії з поля боя, спогади і щоденники бійців. Про це розповів керівник обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Сергій Макарчук, передає Depo.Миколаїв.

У прес-службі Миколаївської ОДА повідомили, книгу випустять влітку цього року. Макарчук впевнений, що ця книга це тільки перша частина, адже ще дуже багато матеріалів про участь наших бійців у АТО, які повинні бути оприлюднені громадськості.

"Рукопис книги був готовий наприкінці літа минулого року, але потік матеріалів не припинявся. На цей час книга - це 450-500 сторінок. Тож не роблячи паузу наш колектив розпочав роботу над другою книгою, адже до першої частини не увійшли матеріали про діяльність деяких окремих військових підрозділів. Ці нариси написані по гарячим слідам, про події, які ще відбуваються. Книга – це інформаційний спротивив тій брехні, яка ллється з екранів так званих "друзів", – сказав він.

Сергій Макарчук подякував обласній владі, депутатському корпусу обласної ради, військовим, волонтерам, які надали свої нариси до збірки. "А найголовніше вдячність матерям та вдовам, які незважаючи на біль втрати знайшли у сили сказати добре слово і розповісти крізь сльози про те, що відбувалося у 2014-2015 роках. Низький уклін всім тим, хто зробив можливим підготувати цей рукопис".

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Станіслав Мартиросов розповів, що починаючи працювати над книгою було заплановано фінансування з обласного бюджету 100 тисяч грн. "Збільшилася кількість матеріалів та ілюстрацій, зараз кошторис книги складає 170 тисяч грн, потрібно перекрити дефіцит 70 тисяч грн. Ми будемо клопотати перед депутатським корпусом, щоб знайти ці кошти. В будь-якому випадку книга все одно буде видана і за 100 тисяч грн, але з меншим тиражом та кількістю ілюстрацій", - зазначив він.

Попередньо заплановано надрукувати одну тисячу екземплярів, якщо буде збільшено кошторис, то і якість поліграфії покращиться. За результатами засідання книга рекомендована до видання, вирішено, що у продовж 2-3 тижнів будуть внесені корективи до тексту, а вже у травні книгу запустять у друк.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв