"Миколаївкомунтранс" буде вивозити сміття в двох районах міста

Комунальне підприємство перемогло серед конкурентів в Інгульському та Заводському районах
Depo.Миколаїв
3 червня 2016 14:17
ФОТО: depo.ua
"Миколаївкомунтранс" буде вивозити сміття в двох районах міста
"Миколаївкомунтранс" буде вивозити сміття в двох районах міста

Комунальне підприємство "Миколаївкомунтранс" буде вивозити тверді побутові відходи в Заводському та Інгульському (Ленінському) районах міста Миколаєва. Таке рішення було прийнято конкурсною комісією з визначення перевізників сміття, результати якого були оголошені в п'ятницю, 3 червня. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на Преступности.Нет.

За підсумками підрахунку балів, які були виставлені підприємствам-учасникам конкурсу, КП "Миколаївкомунтранс" обігнав своїх конкурентів в двох районах. Що стосується Заводського району, то "Миколаївкомунтранс" отримав 1 328 балів. У свою чергу ТОВ "Волан" набрав 1 069 балів, ДП "Корунд-Х" - 1128 балів, КП "Обрій-ДКП" - +1154 балів.

У Інгульському районі, в конкурсі брали участь три підприємства: ТОВ "Волан", КП "Обрій-ДКП" і КП "Миколаївкомунтранс". ТОВ "Волан" набрав 1050 балів, КП «Обрій-ДКП» - 1 164 балів, КП "Миколаївкомунтранс" - 1307 балів.

Щодо того, хто буде вивозити сміття в ще двох районах Миколаєва: Центральному і Корабельному, то результати конкурсу будуть оголошені в понеділок.

Слід додати, що комісія, розкривши пакети документів учасників в конкурсі з надання послуг з вивезення побутових відходів, відмовила трьом претендентам, серед яких - приватне підприємство "Евако", яке фігурує в кримінальній справі, що стосується ЖКП "Південь".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв