ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Миколаївелектротранс" завершив минулий рік зі збитками в 5 мільйонів гривень

Керівництво підприємства заявило, що основна причина збитків - це проїзд пільговиків
Depo.Миколаїв
16 лютого 2016 17:37
ФОТО: depo.ua
"Миколаївелектротранс" завершив минулий рік зі збитками в 5 мільйонів гривень
"Миколаївелектротранс" завершив минулий рік зі збитками в 5 мільйонів гривень

Комунальне підприємство "Миколаївелектротранс" завершило 2015-й рік зі збитком в 5 мільйонів гривень. При цьому, в порівнянні з минулим роком, підприємству вдалося підвищити прибуток від платних перевезень на 6,8 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "НикВести".

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста, сьогодні, 16 лютого. Річний звіт про роботу підприємства зачитав директор "Миколаївелектротрансу" Дмитро Лісовський.

У минулому році "Миколаївелектротранс" здійснив платних перевезень на суму 14,06 млн грн. В цілому, було перевезено 9,9 млн грн платних пасажирів. Пільговиків - 42,2 млн осіб, що склало 81% від загальної кількості пасажирів.План пасажироперевезень був виконаний на 118,4%.

Дмитро Лісовський зазначив, що підприємству вдалося збільшити виручку за рахунок закупівлі рухомого складу і подорожчання тарифів на проїзд в маршрутках.

"За рахунок різкого підвищення ціни на проїзд в маршрутних таксі з 2,50 до 4-х гривень і зміні тарифу на проїзд в міському електротранспорті, збільшенні випуску, відбулося збільшення збору виручки на 6.7 млн грн", - зачитав директор КП "Миколаївелектротранс".

У той же час, депутата Ігоря Копійку від "Опоблоку"обурило те, що підприємство, яке отримує фінансування з міського та державного бюджету закінчило рік зі збитками. Як зазначила бухгалтер підприємства, в минулому році "Миколаївелектротранс" отримав 20,4 млн грн державних субвенцій на перевезення пільговиків і 6,6 млн грн фінансування з бюджету міста.

Дмитро Лісовський пояснив, що основна причина збитків - це проїзд пільгової категорії громадян. У минулому році держава виплатила тільки 36% субвенцій на проїзд пільговиків: " Якби все відшкодовувалося і підприємство робило тариф, який на сьогоднішній день був би обґрунтований, тоді, напевно, не було збитку".

Голова комісії Олександр Рєпін виніс на голосування питання про визнання роботи підприємства як задовільний. Його підтримало лише 2 депутати, 6 проголосували "проти".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв