"Безхатченко" Романчук пояснив, чому тримав тисячі гривень і доларів на роботі

За словами екс-першого заступника голови Миколаївської ОДА, в нього немає постійного місця проживання
Depo.Миколаїв
11 листопада 2016 15:44
ФОТО: depo.ua
"Безхатченко" Романчук пояснив, чому тримав тисячі гривень і доларів на роботі
"Безхатченко" Романчук пояснив, чому тримав тисячі гривень і доларів на роботі

Обвинувачений у хабарництві колишній перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук пояснив, чому в його кабінеті під час обшуків виявили велику суму грошей. Про це він розповів під час судового засідання сьогодні, 11 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Ніквести".

Під час обшуку у Миколи Романчука в робочому кабінеті вилучили 60 тисяч гривень, близько 7 тисяч доларів і 1 євро. "Ці гроші я зняв з депозиту. Ці гроші надійшли на депозит, коли я був генеральним директором заводу "Океан". Я заробляв 25 тисяч євро на місяць, зарплата надходила на депозит. Я зняв з депозиту 10 тисяч доларів, частину поміняв на той час. Це було напередодні. Гроші були на роботі, оскільки немає постійного місця проживання", - сказав Микола Романчук.

Варто додати, що у своїй декларації за 2016 рік Романчук зазначив, що він орендує "кімнату" площею 62 кв.м. в будинку своєї дружини. Інформації про готівку він не вказав у фіндокументі.

Нагадаємо, що екс-першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколу Романчука судять за підозрою в отриманні хабара 90 тис. доларів за вирішення питання видобутку копалин у кар'єрі на Вознесенщині.

Нагадаємо, що вчора, 10 листопада, жодний з п'яти адвокатів "золотого" Романчука не з'явився на судове засідання. Суд був вимушений оголосити перерву, після якої прийшов один захисник.

Повну хроніку судів Романчука читайте тут.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв