"Африканку" виявили ще в одному селі на Миколаївщині

Осередком поширення чуми стало село Підлісне Новоодеського району Миколаївської області
Depo.Миколаїв
16 серпня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua
"Африканку" виявили ще в одному селі на Миколаївщині
"Африканку" виявили ще в одному селі на Миколаївщині

Африканська чума свиней "захоплює" нові території. Нещодавно нові випадки зараження "африканкою" зафіксовані у Сумській, Миколаївській та Одеській областях. І щоб це захворювання не дісталося до Миколаєва, який залишається зоною пильної уваги ветеринарів, буде збільшено кількість поліцейських постів, встановлених на в'їздах до нашого міста з боку осередків африканської чуми свиней. Крім того, там розмістять дезбар'єри, передає Depo.Миколаїв.

Про це стало відомо сьогодні, 16 серпня, під час позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миколаївській міській раді.

Заступник начальника управління Держпродспоживслужби у Миколаєві В'ячеслав Бродовський розповів: "Епізоотична ситуація у нас залишається складною і нестабільною. На сьогодні зареєстровані нові випадки африканської чуми. 10 серпня - село Попівка Конотопського району Сумської області, село Підлісне Новоодеського району Миколаївської області, 11 серпня - село Мирони Балтського району, село Ясенове-2 Любашівського району Одеської області".

Розглянувши ситуацію з африканською чумою свиней, яка склалася в Україні, зокрема у Миколаївській області, комісія затвердила план дій поліції на блокпостах щодо недопущення занесення збудника "африканки" в Миколаїв. Крім того, було ухвалено рішення продовжувати проводити перевірку магазинів, у яких продаються м'ясопродукти, а також боротьбу з місцями незаконного забою свиней.

У цілому в Миколаєві продовжать здійснювати заходи, передбачені Інструкцією з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв