У Миколаєві розшукують зниклого підлітка
Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.115 КК України "Умисне вбивство"
- Николаев
-
29 сентября 2016 17:50

До Інгульського ВП ГУНП в Миколаївській області звернувся 35-річнй мешканець м. Миколаєва із заявою про те, що 25 вересня 2016 року о 09:00 год. пішов із дому та до теперішнього часу не повернувся його неповнолітній син Семениченко Владислав Сергійович, 2002 р.н, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.
Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.115 КК України "Умисне вбивство", санкція якої передбачає санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Поліція звертається до громадян, які можуть допомогти встановити місце знаходження безвісно зниклого неповнолітнього, повідомити до Інгульського відділу поліції за адресою: м. Миколаїв, вул. 12-та Поздовжня, 42 А, або за телефонами (0512) 21-61-11, 102.
Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев
Все новости на одном канале в Google News
- 08:02Армия РФ атаковала дронами транспортный объект на Николаевщине
- 08:16оккупанты нанесли дроновый удар по пригороду Николаева
- 11:20В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в июле
- 10:02На Николаевщине из-за ночной атаки дронов пострадало агропредприятие
- 09:58В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в июне
- 11:40В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в мае
- 08:18Оккупанты утром нанесли ракетный удар по Николаеву
- 09:01В Николаеве произошел масштабный пожар после российского обстрела