На Миколаївщині через негоду без "світла" залишилися вісім населенних пунктів

До роботи на автошляхах залучили 99 одиниць техніки та 420 працівників: ситуацію вважають контрольованою

За результатами засідання обласного оперативного штабу під головуванням заступника голови ОДА В'ячеслава Боня стало відомо, що найбільш проблемними ділянками є дороги Очаківського та Південноукраїнського напрямків, а також ділянки на трасах М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог) та М-13 Кропивницький -Платонове (на м.Кишинів). Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ОДА.

Відключено від електроенергії вісім населених пунктів в Баштанському, Миколаївському та Першотравенському районах. Для ліквідації наслідків непогоди від ПАТ "Миколаївобленерго" залучило 68 оперативно-виїзних бригад, здійснено 185 виїздів. Рятувальники вивільнили із заметів 39 авто, 136 людей.

До медзакладів області звернулось 30 чоловік, з яких 17 госпіталізували. Всього було здійснили 950 виїздів машин швидкої допомоги, що не на багато перебільшує середні показники (в середньому за добу надходить 850-900 викликів). Викликів на медичну допомогу, які не були обслуговані - немає.

Наразі всім відповідальним службам надане доручення активізувати роботу з ліквідації снігових наметів на дорогах. На трасах М-14 та М-13 введено тимчасове обмеження руху всіх категорій транспорту.

До роботи на автошляхах залучили 99 одиниць техніки та 420 працівників. Також додатково - техніку промислових підприємств та сільгоспвиробників. Загалом ситуація в області стабільна і контрольована.

Нагадаємо з 12 жовтня Depo.ua називає Первомайськ Першотравенськом, а Южноукраїнськ Південноукраїнськом за правилами української.

Читайте також повну хроніку подій  Як Миколаївщина зустріла негоду.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев