На Миколаївщині анулювали ліцензії утилізаторам небезпечних відходів

За підсумками перевірок Мінекології в п'яти областях, 45 залишилися без ліцензії, ще 29 мають усунути порушення,

Мінекології перевірило 74 суб'єктів господарювання, що мають ліцензії на провадження операції у сфері поводження з небезпечними відходами. "На горіхи" отримали і підприємства Миколаївщини. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ОДА.

За підсумками перевірок, проведених комісією Мінприроди у Київській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій та Херсонській областях, 45 підприємствам ліцензії анулювали, а ще 29 отримали розпорядження про усунення порушень. За словами міністра екології Остапа Семерака, понад половини підприємств виявилися фактично неспроможними виконувати заявлену роботу. "Непоодинокі випадки, коли комісія фіксувала не лише порушення щодо необхідної документації, а й загалом відсутність підприємств за вказаними адресами. Можна лише здогадуватися, як насправді проводилася "утилізація", - прокоментував ситуацію Семерак.

Цього року перевірки продовжать. Також зазначається, що згідно з ліцензійними умовами, ухваленими Кабміном 13 липня 2016 року, підприємства, які працюють у сфері поводження з небезпечними відходами, мали упродовж двох місяців привести свою діяльність у відповідність із новими вимогами.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев