Москаленко підозрює владу Новоодещини в покриванні вирубки лісосмуг

Голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко звернулася до прокурора області з приводу резонансних справ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрілась з новопризначеним прокурором Миколаївської області Тарасом Дунасом, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облради.

Під час діалогу керівник представницького органу влади регіону акцентувала увагу прокурора на резонансних справах, які мають давню історію і вимагають якомога швидшого розв'язання. Зокрема йшлося про ситуацію у Новоодеському, Березанському районах у виділенні землі і користування нею. Адже у рамках реалізації реформи із децентралізації, земельний податок стає резервом наповнення місцевих бюджетів. Тут можуть з'явитися приховані резерви. Вони, на жаль є. Дати лад питанню земельних ресурсів дуже важко. Але це буде важливою складовою поповнення бюджету новоствореної громади.

"Тарасе Омеляновичу, до мене як до голови миколаївської обласної ради звертаються мешканці. Вони називають чимало фактів, але я, як юрист в минулому, розумію, що необхідно отриману інформацію систематизувати і в подальшому вирішувати. Є проблема у нас у Новоодеському районі. Пов'язана із незаконною вирубкою лісосмуг. Задіяні там і представники влади. Але є таке поняття, як презумпція невинуватості. Нам необхідно дотримуватись принципів верховенства права. Є порушені справи. Я прошу Вас взяти їх на контроль" - звернулася голова облради.

Непоодинокі факти незаконного захоплення земельних ділянок у Коблево-Рибаківській зоні відпочинку. Через що виникають конфлікти у підприємців з представниками місцевих органів влади, правоохоронними органами та місцевою прокуратурою. Саме тому голова Миколаївської обласної ради звернулася до Тараса Дунаса з проханням посприяти вирішити дані справи у рамках діючого законодавства.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев