Мор риби на Миколаївщині: на водосховищі загинуло півмільйона мальків

Фахівцями взято проби води та риби. Після проведення необхідних аналізів буде встановлено причину загибелі мешканців водойми

Цього тижня головним державним інспектором Миколаїврибоохорони в акваторії Бакшалинського водосховища (Доманівський р-н Миколаївської області) було зафіксовано випадок масової загибелі водних біоресурсів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаїврибохорони.

Мор риби на Миколаївщині: на водосховищі загинуло півмільйона мальків - фото 1

З метою встановлення причин загибелі риби Миколаїврибоохороною створено міжвідомчу комісію, до складу якої увійшли представники Миколаїврибоохорони, Державної екологічної інспекції в Миколаївській області, Держпродспоживслужби та ветеринарної медицини.

Мор риби на Миколаївщині: на водосховищі загинуло півмільйона мальків - фото 2

Під час обстеження водойми та берегової смуги було виявлено загиблу молодь тарані, бичка, ляща, червонопірки, окуня, карася, щуки та раків (у середньому – 38 особин на 1 м2). За попередньою оцінкою загальна кількість загиблих водних біоресурсів склала 504400 екземплярів.

Мор риби на Миколаївщині: на водосховищі загинуло півмільйона мальків - фото 3

Фахівцями взято проби води та риби. Після проведення необхідних аналізів буде встановлено причину загибелі мешканців водойми.

Мор риби на Миколаївщині: на водосховищі загинуло півмільйона мальків - фото 4

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев