Миколаївців запрошують на виставку-форум книг та преси

Письменники презентують роботи про український театр на Миколаївщині та перлину області - Кінбурн

У четвер, 15 грудня о 10:00 у Миколаївській обласній науковій бібліотеці ім. Гмирьова відбудеться V Регіональна виставка-форум "Українська книга та преса на Миколаївщині". Про це Depo.Миколаїв повідомили в бібліотеці.

Захід стартує о 10:00. Програма передбачає зустріч з авторами та презентації книг, виданих за обласною Програмою підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження в Миколаївській області. Очікують пиьменників Наталію Кухар-Онишко ("Корифеї українського театру на Миколаївщині"), Людмилу Чижову ("Веселі новини гарної дитини"), Олексія Квашу ("Прекрасні тварини нашої країни"), Любов Твердовську ("Історичними стежками Кінбурнської коси"), Ованеса Туманяна ("Крапля меду: балади").

Любителів поезії запрошують на презентацію поетичної збірки члена Національної спілки письменників України Ксани Коваленко (Оксана Євзикова) "Книга ангелов и стрекоз". Вперше в Миколаєві, 16 грудня о 13:00 презентуватиме свою монографію "Кінбурн: ландшафти, сучасний стан та значення" доктор географічних наук, професор Анатолій Кривульченко. Видання рекомендовано до друку Інститутом географії Національної академії наук України. Протягом заходу також відбудеться відзначення газет-ювілярів Миколаївщини 2016 року.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #выставка