Миколаївці продовжують "відмазувати" родичів від тюрми та дарувати гроші шахраям

Майже 80 тис. гривень віддали шахраям мешканці Миколаївщини

Майже 80 тис. гривень віддали шахраям мешканці Миколаївщини, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

П’ятеро мешканців Миколаївської області потрапили до рук шахраїв. Розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України "Шахрайство". Вживаються заходи щодо встановлення та затримання винних осіб.

Так, до Жовтневого відділення Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 43-річний місцевий мешканець, який повідомив, що став жертвою аферистів.

Як з’ясувалось, 14 червня 2016 року до заявника зателефонував невідомий, який, представившись працівником поліції, повідомив, що його син нібито затриманий за зберігання наркотиків та для "вирішення" питання потрібно сплатити 6000 гривень. Не здогадавшись перевірити отриману інформацію, потерпілий переказав кошти на вказаний співрозмовником рахунок, а вже потім зателефонував синові та дізнався, що він знаходиться вдома і з ним все гаразд.

Аналогічний чином втратив 7000 гривень і 55-річний мешканець Вознесенського району. Заявник, повіривши розповіді телефонного співрозмовника про те, що його донька затримана поліцейськими за скоєння правопорушення, втратив свої заощадження.

До поліції Новоодеського району звернулась 40-річна місцева мешканка. Жінка повідомила правоохоронцям, що на сайті купівлі-продажу вона знайшла оголошення про продаж автомобіля за доступною для неї ціною. Зв’язавшись із продавцем по телефону та домовившись із ним про умови купівлі товару, потерпіла переказала на вказаний співрозмовником рахунок 35 000 гривень. А коли намагалася знову зв’язатись, щоб уточнити окремі дані, то телефон шахрая вже був вимкнений та на зв'язок більше не виходив.

Таким же чином втратила 20000 гривень і 38-річна мешканка м. Миколаєва. Як з’ясувалось, заявниця, замовивши в інтернет-мережі транспортний засіб, переказала завдаток на рахунок, вказаний співрозмовником, а після цього поїхала до м. Очакова для отримання замовлення. Як з’ясувалось, адреса, яку їй вказав "продавець", не існує, а номер мобільного оператора вже був відключений від мережі.

Потерпів від інтернет-афериста і 40-річний мешканець смт. Веселинове. Так, заявник замовив у товариства з обмеженою відповідальністю добрива. Домовившись по телефону із робітником фірми, чоловік переказав 10000 гривень на банківський рахунок, вказаний співрозмовником, а коли вирішив ще раз зв’язатися, то номер був вже поза зони обслуговування мобільної мережі.

Слідчими відділеннями підрозділів розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України "Шахрайство", санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років. Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення та затримання винних осіб.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев