Миколаївці можуть онлайн повідомити комунальникам про проблеми негоди

На сторінці Департаменту ЖКГ приймають повідомлення щодо розчищення тротуарів, доріг та аварії

Миколаївці можуть повідомляти про проблемні місця для проходу пішоходів та проїзду транспорту, аварії у "Фейсбуці" на сторінці Департаменту ЖКГ. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Комунальники просять повідомляти в коментарях чи повідомлення під дописом про проблеми у зимову негоду для оперативного реагування служб міста, коригування роботи підрядних підприємств щодо посипки, розчистки доріг тротуарів. "Будемо вдячні за спільну турботу про місто та співпрацю з комунальними службами", - йдеться в повідомленні.

Миколаївці почали в коментарях скаржитися, що дороги не розчищені, подекуди не працюють світлофори, а інші радять прибрати з вулиць тролейбуси та відключити світлофори.

Комунальники зазначили, що наразі дороги посипають сіллю, з обіда почнеться зачистка. "Посипання сіллю і очищення доріг відбувається на різних швидкостях. Тому під час посипання може здатися, що машини їздять даремно (при тому що сіль майже непомітно) з піднятими ковшами. Якщо машина їде одна, то вона проводить посипання. При очищенні працює група машин дві-три в залежності від ширини дороги", - йдеться в повідомленні.

Також пояснили, що тротуари чистять, ті за ким вони закріплені: на зупинках адміністрації районів, на зелених зонах підрядники департаменту ЖКГ, біля будинків ЖЕКи, ОСББ або жителі приватного сектора, біля торгових і офісних будівель власники або орендарі. У будь-якому випадку контролюватимуть і каратимуть адміністрації районів.

Читайте також повну хроніку Як Миколаївщина зустріла негоду.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев