Миколаївському адвокату вручили підозру за пособництво судді-хабарнику

Адвокат сприяла судді Ленінського районного суду в отриманні хабара у розмірі за винесення ним рішення на користь заявників

У вівторок, 10 січня, прокурором Миколаївської області Тарасом Дунасом підписано підозру адвокату у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.368 та ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (співучасть в одержанні неправомірної вигоди, шахрайство). Про це Depo.Миколаїв повідомили у прокуратурі.

Установлено, що у квітні 2012 року адвокат сприяла судді Ленінського районного суду Миколаєва в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 600 доларів США та 1500 гривень за винесення ним рішення у цивільній справі на користь заявників та при цьому шляхом обману заволоділа грошовими коштами потерпілих в сумі 200 доларів США.

На виконання ухвали суду апеляційної інстанції проведено повторну криміналістичну експертизу відео, звукозаписів, за результатами якої вказаній особі повідомлено про підозру.

На теперішній час вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу. Досудове розслідування триває. Як вже повідомлялось раніше, 19 грудня 2016 року, за дорученням заступника Генерального прокурора України слідчими прокуратури Миколаївської області вручено повідомлення про підозру судді Ленінського районного суду м. Миколаєва у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев