Миколаївський "золотий" Романчук з адвокатами влаштував цирк на суді

Погорілий на хабарі чиновник не зрозуміє, що таке службове положення та облдержадміністрація

Майже півгодини знадобилося під час судового засідання у справі "золотого" заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука, щоб перерахувати все вилучене в нього майно. Сам він не визнає себе винним, а його адвокати почали сперечатися з суддею, після чого довелося оголошувати коротку перерву. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Під час розгляду прокурор зазначив, що Романчук ділив вигоду з Геннадієм Левченком (радник голови Миколаївської облради - ред.). Романчук заявив, що не знає, хто це такий, і він ніколи з ним не спілкувався. 

Тоді судді намагалися дізнатися, чи зрозуміла Романчуку суть обвинувачення. Але він по декілька разів повторював, що ні в чому не винен, Левченка не знає. Потім один з трьох присутніх на суді адвокатів Романчука почав сперечатися з суддею Світланою Скрипченко, чому його підзахисному незрозуміло обвинувачення. 

Суддя пропонувала присісти захиснику та заспокоїтися. Він же сказав, що може звертатися до судді і сидячи. Скрипченко тоді запитала, чи це погроза та оголосила п'ятихвилинну перерву. 

Наразі "вистава" триває. Судді пояснили Романчуку, що невизнання провини та нерозуміння обвинувачення - це різні речі. Але чиновник знов взявся за своє: не розуміє, в чому його обвинувачують, але не може пояснити, що саме йому незрозуміло.

Тоді судді почали по кожному слову дізнаватися, що ж він не розуміє. Виявляється, Романчук не розуміє, що таке службове положення, що таке час і дата, вулиця Адміральска на ОДА. В залі засідань з нього вже почали сміятися.

Суддя ж після цієї "вистави" зазначила Романчуку: він казав, що не перебуває на обілку у психіатра, у нього вища освіта та він навіть кандидат наук, але не розуміє прості слова. Врешті-решт судді дали дві хвилини перерви адвокатам, щоб вони пояснили підзахисному, що розуміння суті обвинувачення та визнання вини - це різні речі.

Повну хроніку справи Романчука, що погорів на хабарі, читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев