Миколаївський виконком дав добро на встановлення п'яти кіосків

Крім того, 89 підприємцям відмовили в продовженні договорів

Чотирьом миколаївським підприємцям дозволили укласти договори на один рік та встановити п'ять кіосків для ведення торгівлі. Таке рішення ухвалив виконком сьогодні, 8 липня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Добро на розміщення МАФів дали за такими адресами: вул. Проектна, біля будинку № 2, ріг вул. Індустріальної (Заводський район); вул. Корабелів, поблизу житлового будинку № 4 (Корабельний район); вул. Курортна (Бутоми) ріг вул. Озерної (Червоних Майовщиків). А також два кіоски - кожний площею 6 кв м на Привокзальній площі. 

Крім того, виконком продовжив термін дії договорів для обслуговування 18 кіосків за умови сплати з моменту закінчення договору про встановлення особистого строкового сервітуту до дати ухвалення цього рішення. Також рішенням виконкому 89 підприємцям було відмовлено в продовженні терміну дії договору, а 27 відмовлено в укладенні такого договору.

Мер Олександр Сенкевич зазначив, що у членів виконкому і у прокуратури виникли питання до проекту рішення, тому він був прийнятий, але з 5-денним доопрацюванням. Питання були до розміщення кіосків по вул. Проектній, Корабелів та Привокзальній площі. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев