Миколаївський спортсмен "годував" волинян спортивним харчуванням з наркотиками

Чоловік виправдовується, що не знав про заборонені речовини у таблетках

Спортсмен з Миколаївщини через соціальні мережі збував волинянам сильнодіючі засоби, у складі яких заборонений препарат метандієнон. Правоохоронці викрили його та притягнули до кримільної відповідальності. Суд першої інстанції призначив покарання з випробувальним строком один рік, але прокуратурі замало. Пор це йдеться у сюжеті телеканалу "Аверс", повідомляє Depo.Миколаїв.

Сергій Ласіцин має відбувати покарання терміном шість років у в'язниці. Він продавав таблетки з метандієноном, забороненим в Україні ще з 2012 року. Ласіцин переконує, що про наркотичну дію препаратів не знав: думав, що стероіди лише допомагають збільшити вагу тіла. Вже після приїзду правоохоронців прочитав, що за законами.

Адвокат Ласіцина запевняє, що прокуратура влаштувала провокацію, мовляв змусила спортсмена неодноразово продавати лікарські засоби в особливо великій кількості. Раніше його підзахисний збував таблетки у кількості до 100 штук. Обвинувачений заявляє, що щиро кається і більше продавати пігулки не буде.

Судді вирішили залищити ухвалу Луцького міськрайонного суду без змін: спортсмен отримав один рік умовно.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев