Миколаївський підприємець "вибив" землі на 11 млн грн і здав її собі ж в оренду

Одразу після отримання земель в оренду чоловік надав їх у користування іншому підприємству, керівником якого він був

Органами прокуратури області вживаються заходи реагування представницького характеру на факти незаконного розпорядження землями сільськогосподарського призначення, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури. 

Реалізуючи надані законом повноваження, Баштанською місцевою прокуратурою встановлено, що розпорядженням Снігурівської райдержадміністрації надано громадянину в довгострокову оренду земельну ділянку площею майже 440 га вартістю 11 млн грн для створення та ведення фермерського господарства.

Однак, громадянин не мав наміру вести фермерське господарство та створювати відповідну юридичну особу. Натомість, одразу після отримання земель в оренду надав їх у користування іншому підприємству, керівником якого він був, з метою уникнення останнім процедури публічних торгів.

Водночас юридичні особи відповідно до ст.ст. 124, 134 Земельного кодексу України мають право отримувати земельні ділянки за результатами земельних торгів (аукціону).

З метою захисту інтересів держави місцевою прокуратурою пред’явлено позов до суду з вимогою повернути зазначену земельну ділянку у державну власність.
Робота по захисту інтересів держави у сфері використання земель сільськогосподарського призначення, які займають 83,6% від земельного фонду Миколаївщини, триває.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев