Миколаївським нацгвардійцям з горем пополам виділили гроші на радіостанції

Депутати міськради два засідання підряд ніяк не могли ухвалити зміни до програми "Правопорядок"

Депутати друге засідання підряд розглядали внесення змін до програми "Правопорядок" і ніяк не могли ухвалити рішення. Зрештою проголосували лише за виділення коштів для закупівлі радіостанцій Нацгвардії. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Протягом другого пленарного засідання, яке відбулося 11 жовтня, депутати не змогли ухвалити внесення змін до прогами. Через це, як зазначив представник профільного відділу міськради щодо взаємодії з правоохоронними органами Онищенко, в одному з опорних пунктів поліції вже накопичилися штрафні санкції, оскількі вчасно не внесли орендну плату. Крім того, без радіостанцій залишилися нацгвардійці. Онищенко також наполягав, що на наступний рік буде зовсім інша програма "Правопорядок", зараз же потрібно закупити рації.

На третьому засіданні вже сьогодні, 12 жовтня, депутати знов повернулися до питання і знов провалили голосування. Представник Нацгвардії попросив депутатів виділити кошти на закупівлю радіостанції. Він аргументував, що коли Миколаїв залишився без міліції, нацгвардійці вийшли на вулиці та допомагали. Радіостанції потрібні, щоб оперативно реагувати на злочини, а не отримувати інформацію за 20-30 хвилин.

"Опоблоківці" Олег Солтис та Ігор Копійка запропонували проголосувати лише за один пункт проекту щодо закупівлі радіостанцій нацгвардійцям. Мер Олександр Сєнкевич запитав, навіщо дробити питання "як курку по шматках щипати". Проте на голосування поставили питання лише щодо радіостанцій. Депутати віддали 31 голос "за" і рішення ухвалили.

Таким чином, на закупівлю 30 радіостанції виділять 257 тис. грн.

Миколаївським нацгвардійцям з горем пополам виділили гроші на радіостанції

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев