Миколаївським медикам довелося вибити двері, рятуючи дівчину під наркотиками

Пацієнтка лікарні зачинилася у кімнаті, відчинила вікно та намагалася вилізти на парапет

Миколаївським лікарям швидкої медичної допомоги довелося вибити двері в ординаторську, щоб врятувати пацієнтку в стані наркотичного сп'яніння. Про це у "Фейсбуці" написав головний лікар міської лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем'янов, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами лікаря, рятували дівчину, яка вирішила "погуляти" по парапету корпусу на п'ятому поверсі: "Величезне спасибі від "бсмпешних сук" нашим вельмишановним, "європейським" пацієнтам, які в екстазі наркотичного сп'яніння зачиняються в ординаторській токсикології і гуляють по зовнішньому парапету корпусу на п’ятому поверсі. При цьому їх рятує черговий лікар, про вчинок якого ніхто навіть не чув", - написав Дем'янов.

Миколаївським медикам довелося вибити двері, рятуючи дівчину під наркотиками

У коментарі виданню "Престепности. НЕТ" він пояснив, що лікарі вибили двері тому, що там забарикадувалася пацієнтка. Коли вони почули, що відкриваються вікна, задля її порятунку вирішили діяти радикально. Крім того  Дем'янов зазначив, що для лікарні подібні ситуації вже не новина: "У нас таке просто кожен день, але ми це все не демонструємо. Але тут вчорашні статті у "Фейсбуці" були зроблені цікаво. Звинуватили нас у всіх смертних гріхах, перерахували ім'я по батькові пацієнтки, ім'я по батькові лікаря, який її веде справу і вимагає 300 гривень за те, щоб вона не вигнала її. Перевірка показала, що жодного пацієнта з таким ім'ям по батькові немає, і лікаря у нас з таким ім'ям по батькові немає. Швидше за все, бабуся хотіла "розвести" свою родичку на гроші. А родичка благодушно, не перевіряючи фактів, виклала все це в інтернет. Просто накипіло", - пояснив Дем'янов свою публікацію.

Миколаївським медикам довелося вибити двері, рятуючи дівчину під наркотиками

Нагадаємо, що неповнолітні миколаївські студенти зберігали коноплю у гуртожитку. Поліцейські провели обшук у кімнаті хлопців та вилучили 200 г канабісу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #врачи