Миколаївських моряків покинули біля берегів Африки: роботодавці оголосили себе банкрутами

Запаси води та їжі на судні закінчуються, поки представники фірми годують "сніданками", що вирішать ситуацію

Чотири місяці у морі за тисячі кілометрів без будь-якої підтримки та надії. 23 українські моряки, серед яких і миколаївці, не можуть повернутися додому. Коштів немає, запаси харчів та питної води закінчуються. Роботодавець обіцяє виправити ситуацію найближчим часом. Але результату немає. Про це йдеться у сюжеті ТНМ, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Весь рейс проходив в умовах сильної спеки, постійно у південній на південно-східній Африці. Протягом чотирьох місяців покинуті в африканських водах. Наразі вони біля Оману, в трьох кілометрах від берега. Грецька фірма, яка є власником, оголосила себе банкрутом, кинула людей на призволяще", - розповідає дружина миколаївського 49-річного моряка Андрія Дуська.

Ситуація на судні критична: питна вода закінчується, харчів також обмаль. Моряки не витримують 50-градусної спеки та почали хворіти. 

Судно "Free Neptune" ходило під прапором Ліберії. Власник - грецька компанія - дотепер спеціалізувалася на вантажних перевезеннях. Нині через складні фінансові обставини кинула на призволяще весь екіпаж. 

Представник компанії в Одесі запевняє, що буде поставка продуктів, води. До 15 серпня сподіваються закрити питання. Дружини моряків такі відповіді чують майже щодня протягом останнього місяця. За допомогою вже звернулися до європейських профспілкових організацій. Сподіваються, що і держава не покине українців у біді. Спільна біда поєднала миколаївські, маріупольські та одеські родини. Поки їм залишається вірити, що до кінця літа зустрінуть своїх чоловіків.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев