Миколаївські рятувальники відточували майстерність спасіння людей з висоток

Людей, які знаходились в пасці було евакуйовано за допомогою автопідіймача гідравлічного пожежного

Основою професіоналізму рятувальників є навчання особового складу діям у надзвичайних подіях та ситуаціях. Саме з цією метою співробітники Служби порятунку проводять систематичні тренування, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників.

Так, 5 серпня за адресою просп. Героїв України в недобудованій багатоповерхівці вогнеборці 1 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області відточували навики з порятунку людей на висоті та ліквідації умовної пожежі.

Миколаївські рятувальники відточували майстерність спасіння людей з висоток - фото 1

За тактичним задумом о 16:03 на другому поверсі будівлі виникло загоряння, внаслідок чого дві особи опинилися на даху відрізаними від шляхів евакуації. На допомогу потерпілим було направлено черговий караул підрозділу. Людей, які знаходились в пасці було евакуйовано за допомогою автопідіймача гідравлічного пожежного та передано бригаді швидкої медичної допомоги.

В ході тренування відпрацьовувались навики роботи з модернізованим лафетним стволом ПЛС-20С, який виготовлений Головним управлінням ДСНС України у Миколаївській області спільно з Державним підприємством Науково-виробничим комплексом газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект". Таке вдосконалення дозволяє одночасно з подачею суцільного струменю води створити водяну завісу для захисту працюючого особового складу пожежно-рятувальних підрозділів від теплового випромінювання.

Також, ціллю тренування була перевірка готовності та навиків особового складу при роботі в екстремальних ситуаціях на висоті за допомогою спеціального автомобіля.
Всього у навчанні було задіяно 8 чоловік особового складу та 3 одиниці основної пожежної та спеціальної техніки.

В цілому з поставленою задачею черговий караул впорався.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев