Миколаївські підприєства експортували олійних культур більш ніж на $100 млн

У поточному році олійні культури експортувалися до 32 країн проти 18 у січні–липні 2015 року

Головним управлінням статистики підведені підсумки діяльності підприємств області у сфері зовнішньої торгівлі товарами за сім місяців поточного року, повідомляє Depo.Миколаїв

Слід відмітити, що олійні культури посіли третє місце в експорті області (після зернових культур та продукції неорганічної хімії) і забезпечили 13% його товарної структури.

За даними Державної митної служби України, за січень–липень 2016 року підприємствами регіону експортовано 305 тис. тонн олійних культур на загальну суму 107 млн дол. США, що втричі більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Переважну частину (87%) експорту олійних культур склали соєві боби, яких відвантажено за кордон 266 тис.т на суму 93 млн.дол. США, 12% припало на насіння соняшнику, якого відправлено іноземцям 33 тис.т на суму 13 млн.дол. США, решту визначили насіння ріпаку, кормовий буряк, люцерна та інше.

У поточному році олійні культури експортувалися до 32 країн проти 18 у січні–липні 2015 року. Найбільші поставки здійснювалися до Єгипту (55% їх експорту), Туреччини – 16%, Ісламської Республіки Іран – 8%, Португалії – 7% та Іспанії – 5 %.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев