Миколаївські комунальники звітують про боротьбу з наслідками негоди

В районах міста до розчистки доріг, тротуарів та внутрішньоквартальних п'їздів залучили спецтехніку та ЖЕКівців

В Інгульському районі станом на 16 годину 7 січня до ліквідації наслідків негоди залучили 17 одиниць техніки, у тому числі техініку ЖКП "Південь", ТОВ "Транспорт плюс", військової частини А 4465, КП "Дорога", підприємства "Карс клінінг", МКП "Миколаївводоканал", ДП НВКГ "Зоря-Машпроект", ПАТ "Миколаївгаз". Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

У Корабельному районі до очищення від снігу зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій залучили 100 працівників ЖЕКів та шість спецмашин. Роботи ведуться у підвідомчому житловому фонді на проспекті Корабелів, у мікрорайоні Кульбакино, на вул. Олега Ольжича, вул. Океанівській, на проспекті Богоявленському, вул. Генерала Попеля, вул. Айвазовського та ін.

У Центральному районі зі снігом та ожеледицею борються 148 працівників ЖЕКів за допомогою 13 одиниць техніки. Очищують прибудинкові території, тротуари, зупинки громадського транспорту, під'їзди до контейнерних майданчиків для вивезення сміття.

У Заводському районі наслідки негоди ліквідують 189 комунальників та десять спецмашин, залучених від підприємств ТОВ СП "НІБУЛОН", ТОВ "Карс Клінінг", "Миколаївобленерго", ПАТ "Миколаївська ТЕЦ", ЖКП "Бриз", ТОВ "Ліски-М". Розчищують сніг на вул. Індустріальній, вул. Радісній, вул. Новосільській, вул. Громадянській, вул. 1 Слобідській, вул. Кузнецькій, вул. Дунаєва, вул. Малій Морській, працюють у мкр. Велика Корениха та Мала Корениха, розчищують внутрішньоквартальні проїзди і тротуари на території мкр. Намив, мкр. Ліски, мкрн. Ялти.

Читайте також повну хроніку подій Як Миколаївщина зустріла негоду.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев