Миколаївські футболісти готуються до тренувань та розмірковують про майбутнє

Бігові вправи, силові тренування і тактичні заняття в Миколаєві триватимуть з 17 січня до 21 січня

МФК "Миколаїв" розпочинає підготовку до другої частини сезону 2016-2017 років. Миколаївський колектив збереться 17 січня для проходження медичного огляду, вже в цей день футболістів чекає тренування. Про подальші плани роботи команди керівництво футбольного клубу уточнюються. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі МФК.

Повідомляється, що бігові вправи, силові тренування і тактичні заняття в Миколаєві триватимуть до 21 січня. В цей день МФК "Миколаїв" проведе перший контрольний матч року. Суперником миколаївців стане "Чорноморець" (Одеса). Матч відбудеться на одному з полів УТБ "Чорноморець" у Совіньоні, а команди зіграють двома складами.

Подальші плани роботи команди уточнюються. Перший тренувальний збір триватиме 12 днів. У ньому візьмуть участь і потенційні новобранці клубу.

Раніше повідомлялося, що  МФК "Миколаїв" може знятися з чемпіонату першої ліги через санкцій ФФУ. Зняття з чемпіонату першої ліги означає, як мінімум, тимчасове припинення існування МФК як професійного клубу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев