Миколаївські дорожники звітують про усунення дефектів майже 6 тис. кв.м покриття

Роботи виконувались за допомогою струменевих машин, гарячим асфальтобетоном, просоченням та іншими сумішами

Дорожники Миколаївщини не припиняють боротьбу з ямковістю і щодня, навіть у вихідні продовжують виконувати заходи з покращення стану автомобільних шляхів Миколаївської області, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі САД у Миколаївській області.

Так, підрядними організаціями минулого тижня усунено дефектів покриття, обсягом 5 693 квадратних метрів.

Роботи виконувались за допомогою струменевих машин, гарячим асфальтобетоном, просоченням та іншими сумішами.

Ямковий ремонт здійснювався на ділянках автомобільних доріг:

Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг;
Т-15-14 Під'їзд до смтБерезанка;
Т-15-13 Нечаяне-Очаків;
Т-15-05 Снігурівка-Антонівка - /Р-47/;
О 151412 (Миколаїв-Очаків)-МалаКорениха.

Протягом минулого тижня, шляховики також встановили 51 дорожній знак та нанесли 724 квадратних метри розмітки пішохідних переходів та напрямних острівців.

Окрім цього, дорожники виконували роботи з ручного та механічного покосу порослі, прибирання сміття та видалення чагарників вздовж смуги відводу.

Також виконувався ремонт труб на автодорогах Р-75 Контрольно - пропускний пункт "Тимкове"-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка та О 150901 Доманівка-Новоселівка, розчистка русла на автодорозі Т-15-04 Первомайськ-Новоукраїнка,покос бар’єрного огородження на автодорогах Р-06 Ульяновка-Миколаїв (через м. Вознесенськ) та Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг, вирівнювання стійок дорожніх знаків на трасі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог), планування узбіч автогрейдером та водовідведення на автодорозі Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, очищення зупинкового майданчика та обрізання дерев на дорозі М-13 Кіровоград-Платонове (на м. Кишинів).

Роботи на автомобільних дорогах тривають і шляховикидокладають максимум зусиль, щобзабезпечитизручні та безпечніумовидорожньогоруху.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #дороги