Миколаївські бійці змішаних єдиноборств відсвяткувати своє шестиріччя

Крім святкуванн Дня народження спортсмени підвели підсумки 2016 року та нагородили кращих бійців

Щорічно Миколаївський клуб змішаних бойових мистецтв MMA Club Nikolaev проводить церемонію вручення нагород кращим спортсменам та лауреатам 2016 року - MMA Club Awards. Знаменна подія традиційно приурочена також до Дня народження Клубу – в цьому році хлопці відзначають шестиріччя своєї бійцівської команди, повідомляє Depo.Миколаїв.

Привітати спортсменів прийшли кращі друзі і соратники Клубу, творчі колективи, а також почесні гості вечора, які і нагороджували лауреатів та переможців у кожній номінації "MMA Club Awards – 2016". Перед початком церемонії був оголошений кращий боєць турніру MMA Club Fighter – 10, який проходив напередодні – ним став Олег Кареєв, а кращою командою турніру визнана Puncher Team тренера Вусала Ахмедова.

Миколаївські бійці змішаних єдиноборств відсвяткувати своє шестиріччя

У номінації "The Next Generation 2016" були відзначені кращі бійцям своїх вікових категорій, які протягом року показували високі результати і своїми перемогами і досягненнями прославляли свій Клуб і місто Миколаїв. Ними стали Марія Климнюк, Костянтин Шутко, Данило Шамонін і Мирсанан Агаларов. У номінації "The Best Nokaut 2016" за самий видовищний удар року переміг Роберт Воробйов. Нагадаємо, що в жовтні цього року Роберт здобув перемогу у професійному турнірі з реалістичних боїв "Іду на Ви".

Миколаївські бійці змішаних єдиноборств відсвяткувати своє шестиріччя

Найкращий бій року, який змусив глядачів і вболівальників стоячи аплодувати переможцю провів Вусал Ахмедов. Саме він отримав статуетку "The Best Fight 2016" від першого в Україні чорного поясу бразильського джиу-джитсу Павла Столяра.
У номінації "Повернення року 2016" Клуб нагородив бійця, який зміг повернутися після невдач і падінь і своїм прикладом показав, що можна домогтися успіху – ним став Андрій "Варан" Мавродиев.

Миколаївські бійці змішаних єдиноборств відсвяткувати своє шестиріччя

"Відкриттям 2016 року" стала команда Корабельного району "Vodopoy Team", а також її тренери Сергій Бурдинский і Юрій Лелеко. В одній з головних номінацій року "The Best Fighter" нагороджений майстер спорту з ММА Андрій "Монгол" Ковальов. За традицією кращий боєць клубу отримує пам'ятний кулон і входить в зал слави команди Миколаївського клубу змішаних бойових мистецтв. Кращою командою Клубу "The Best Team 2016" визнана "Obrevko Team" та її тренер – Олег Обревко.

Миколаївські бійці змішаних єдиноборств відсвяткувати своє шестиріччя

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві "воїни світла" позмагалися у поєдинках з мікс-файту. У змаганнях прийняли участь спортсмени з України, Грузії, Туркменістану, Румунії та Білорусії: загалом відбулося 12 боїв.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев