Миколаївські атомники відремонтували два автомобіля для учасників АТО

На прохання військових у салоні організовано робоче місце медпрацівника та лежаче місце для транспортування важкопоранених

14 грудня ремонтники автотранспортного господарства ВП "Южно-Українська АЕС" передали військовим автомобіль швидкої допомоги, відновлений на базі підприємства. Того ж дня автівка відправилась до зони АТО. Про це Depo.Миколаїв повідомили в облдержадміністрації.

Ремонт чергового транспортного засобу тривав 2 місяці. До майстерень медичний автомобіль 72-ї окремої механізованої бригади доставили на буксирі. Після інтенсивного використання в зоні АТО, де з перших днів збройного конфлікту завдяки йому було врятовано не одне людське життя, капітального ремонту потребували двигун, коробка передач, карданний вал, гальмівна система, повного відновлення вимагав кузов автомобіля. Усе перераховане зроблено руками волонтерів.

На прохання військових у салоні організовано робоче місце медпрацівника - спеціальний стіл зі стільцем, лежаче місце для транспортування важкопоранених, фіксатори для крапельниць та ін. Для прийому відновленого автомобіля на атомний майданчик прибув керівник медпункту 72-ї бригади Олександр Астраханцев. Він щиро подякував волонтерам за їхню роботу та висловив упевненість, що відновлений медичний транспорт працюватиме надійно.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев