Миколаївська співачка стала лауреатом Euro Music Dance 2016

Дівчина стала лауреатом Третьої премії Третього Міжнародного благодійного телевізійного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв

Нещодавно повернулися з високою нагородою учениця очаківської музичної школи Силівон Христина та її викладач, директор школи Шеховцова Лариса . Дівчина стала лауреатом Третьої премії Третього Міжнародного благодійного телевізійного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв "Euro Music Dance 2016", який відбувся 8 жовтня у місті Києві, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Очаків.Інфо".

Поважне журі складалося з 16 музикантів під головуванням Малгожати Павловської (Польща), а вели конкурс  відомі телеведучі центрального телебачення Гліб Мацібора та Катя Краснікова.

Треба сказати, що Христина Силівон вже не вперше підкорює велику сцену, слухачів та журі. У 2015р. вона отримала Перше місце на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв "Подільський зорепад" у м. Вінниці, а у 2016р. – Друге місце у Міжнародному конкурсі мистецтв у м. Скадовську у номінації "Вокал".

Викладач музичної школи міста Очакова Шеховцова отримала грамоту "За високі досягнення у розвитку дитячої творчості, особистий професіоналізм і майстерність у підготовці талановитої молоді".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев