Миколаївська письменниця подарувала свою "Знайду" дитячим будинкам

Відбулася передача книги дитячим будинкам сімейного типу в Миколаєві, обговорення найближчих творчих планів та нової книги для дітей і батьків

Вчора, 7 жовтня, в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася зустріч з журналістом, письменником, автором казки "Знайда" Ангеліною Кріхелі, передає Depo.Миколаїв

"Кожна зустріч, бесіда з читачем для мене особлива, це подія. У такі моменти не тільки читач знайомиться з творчістю автора, а й письменник знайомиться зі своїм читачем, і це вкрай важливо, це допомагає рости, розвиватися", - зазначає автор.

Миколаївська письменниця подарувала свою "Знайду" дитячим будинкам - фото 1

Під час заходу відбулася передача книги дитячим будинкам сімейного типу в Миколаєві, обговорення найближчих творчих планів та нової книги для дітей і батьків, яка готується до виходу. Всі охочі змогли поділитися враженням від прочитаної книги, задати автору свої запитання.

Миколаївська письменниця подарувала свою "Знайду" дитячим будинкам - фото 2

"У кожному будинку повинні бути книги. Не дивлячись на те, як швидко крокують інформаційні технології у своєму розвитку, впевнено входячи в життя кожного з нас, книга як і раніше залишається однією з важливих складових нашого розвитку, розширення кругозору та становлення особистості", - впевнена Ангеліна. - "Тому було б добре, якби сучасні автори знайшли для себе можливість поповнити бібліотеки дитячих будинків сімейного типу, таким чином поділившись з дітьми, нашими підростаючими миколаївцями, своєю радістю від виходу книги, любов'ю до рідного краю".

Миколаївська письменниця подарувала свою "Знайду" дитячим будинкам - фото 3

Зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері, діти переглянули буктрейлер "Знайда", зробили тематичні малюнки за сюжетом книги, поласували смаколиками. 

Миколаївська письменниця подарувала свою "Знайду" дитячим будинкам - фото 4

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев