Миколаївщина потрапить до "митного експерименту", щоб поліпшити стан доріг

Після побаченого стану доріг, бюджетний комітет переконався, що Миколаївській області вкрай необхідно допомогти

Наступного тижня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету повинен прийняти поправку до Бюджетного кодексу України, згідно з якою Миколаївська область буде включена до "митного експерименту" і стане п'ятою областю, де він працює. Про це на брифінгу повідомив голова цього комітету, народний депутат України Андрій Павелко, після виїзного засідання бюджетного комітету ВРУ у Миколаєві вчора, 9 грудня, повідомляє Depo.Миколаїв. 

Про участь у експерименті просив і голова облдержадміністрації Олексій Савченко, який зазначив, що зібрані понад норми митні надходження дадуть змогу відремонтувати дороги.

Тому Павелко зазначив, що на наступному тижні Верховна Рада прийме поправку в Бюджетному кодексі України, після якої Миколаївщина приєднається до цього експерименту. Далі рішення за всіма народними депутатами. Він наголосив, що після побаченого стану доріг, бюджетний комітет переконався, що питання необхідно підтримувати і дати області шанс все виправити:

"Вивчаючи стан справ на Миколаївщині, ми ще раз переконалися, наскільки тут кричущі питання про стан доріг. Всі члени комітету підтвердили про те, що в кожному регіоні є свої особливості, але як раз в Миколаївській області це стан доріг. Коли ми говорили з керівником області, він так само поставив акцент на вирішенні цього питання", - сказав Павелко.

Нагадаємо, що нардепів шокував стан Миколаївського залізничного вокзалу та місцевих доріг.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #дороги