Миколаївщина одна з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу"

Теплокомпанії області мають повернути близько 39 млн грн, при цьому борги інших областей сягнули 50 млн

Станом на 11 жотвня заборгованість Миколаївщини за тепло перед НАК "Нафтогаз" складає 38 млн 973 тис. грн. При цьому нашла область є одним з найменших борожників газопостачальної компанії. Про це йдеться на сайті "Нафтогазу", повідомляє Depo.Миколаїв

Миколаївщина серед майже 39 млн боргів накопичила близько 19 млн у цьому році. Рівень виплат складає 89%. Найбільшим боржником серед підприємств є "Миколаївоблтеплоенерго" (19 млн), на другому місці - Миколаївська ТЕЦ - 528 тис., на третьому - комунальне підприємство Первомайська "Тепло", яке має сплатити близько 17 млн грн.

Миколаївщина одна з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу"

Варто додати, що Миколаївщина є однією з трьох областей, які найменше заборгували за газ. Закарпатська область має повернути "Нафтогазу" майже 2 млн грн, а Полтавська - близько 34 млн. Трохи більше за Миколаївщину заборгувала Сумщина - 39 млн 201 тис. Чернівецька - майже 48 млн, в інших областей показники "перевалили" за 50 млн.

Миколаївщина одна з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу"

Разом з тим, на сайті "Нафтогазу" є звернення до компаній-виробників тепла поквапитись з укладанням договорів: "НАК "Нафтогаз України" має достатні запаси газу для безперебійного постачання газу споживачам, що підпадають під дію Положення про покладання спеціальних обов'язків, протягом усього опалювального сезону. Компанія закликає усіх виробників тепла, які планують закупати паливо у Нафтогазу, своєчасно укласти договори на постачання газу", - йдеться в повідомленні.

Миколаївщина одна з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу"

Нагадаємо, миколаївські тепловики акцентували, що готові до опалювального сезону, але потрібні поствки газу.

Слід додати, що миколаївці скаржаться на холоднечу в дитячих садочках та школах.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев