Миколаїв заполонили перевантажені фури

Міська влада хоче обмежити рух вантажівок на найближчі два дні, щоб черга з фур "розсмокталася"

Миколаїв заполонили перевантажені фури…

У зв'язку з жнивами, що зараз у самому розпалі, в Миколаївські порти та перевантажувальні термінали почали звозити зерно перевантажені фури. Вже декілька днів вулиці міста заполонили вантажівки, які не встигають приймати зернотрейдери або і взагалі відмовляються це робити, як спецпорт "Октябрьск", передає Depo.Миколаїв.

Миколаїв заполонили перевантажені фури - фото 1

Євген Воловий на своїй сторінці у Фейсбуці визначив основні місця скоплення автомобілів. Найбільше від багатокілометрової черги з фур страждає Корабельний район міста. Вантажівки вистроїлись від Широкобальського мосту до Богоявленського проспекту. Вчора на всіх в'їздах у місто чергувала патрульна поліція, яка трохи знизила напругу: "На даний момент на всіх в'їздах стоїть патрульна поліція Миколаєва, фурам в'їзд в місто заборонений до особливого розпорядження. Далі заїхав в Широку Балку і подивився на стан черги фур. Поліція нормально відпрацювала в це раз і разсовала фури по сусідніх вулицях, тим самим звільнивши Шірокобальскій міст. Зараз реальний кінець черги на Богоявленському проспекті в районі "Хреста" в Широкій Балці".

Миколаїв заполонили перевантажені фури - фото 2

Пізніше фури все-таки почали пускати в місто з боку Баштанки та Херсона, але це лише погіршило ситуацію. 

Миколаїв заполонили перевантажені фури - фото 3

Вночі мер Миколаєва Олександр Сєнкевич проінспектував ситуацію особисто. На даний момент кінець черги з вантажівок закінчується в районі перегону: "Мерський моніторинг проти ночі... Проїхалися по об'єктах ремонту, і заодно перевірили стан черги з фур на Богоявленському. На даний момент кінець черги знаходиться в районі заправки WOG на перегоні. Тобто прогрес є. Але близько 23:00 патрульної поліція Миколаєва відкрила в'їзди в місто і фури знову понеслися на вулиці. Тут же обговорили ситуацію з Олександр Сєнкевич і прийняли рішення, що в'їзд повинен бути обмежений хоча б на 1-2 дня, для того що черга розсмокталася і придбала контрольовані обсяги. А далі тільки правильна порційна диспетчеризація з боку міської влади, поліції та УТБ".

Миколаїв заполонили перевантажені фури - фото 4

Миколаїв заполонили перевантажені фури - фото 5

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook