Мешканцям Широкої Балки пообіцяли оголосити конкурс ще на один маршрут

Поки в мікрорайон можна дістатися лише 87 маршруткою, яка їздить з великими перебоями

В управлінні транспорту Миколаївської міськради спочатку не побачили проблеми з перевезеннями до Широкої Балки, коли людям доводиться чекати транспорта по годині, а потім пообіцяли оголосити конкурс ще на один маршрут. Про це написав у "Фейсбуці" активіст Денис Жело, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, що 1750 мешканців Широкої Балки звернулися до мера щодо маршруту №87 - єдиного, на якому можна дібратися в мікрорайон. Але транспорт ходить з великими перебоями. У відповідь мешканці отримали "відписку". Але вирішили на цьому не зупинятися та запросити на зустріч віці-мера Юрія Степанця, який і дав таку відповідь. 

Степанець переадресував проблему на начальника транспортного управління В'ячеслава Кащенюка, мовляв, він готував відповідь. "При цьому Степанець додав, що днями, вранці, був в мікрорайоні і близько години спостерігав за ходом транспорту і потоком людей, і не побачив жодної проблеми", - написав Жело.

В результаті на зустріч з мешканцями приїхав лише В'ячеслав Кащенюк. Але, як зазначає Жело, маршрутки №87 влаштували "показовий виступ": їхали з інтервалом в п'ять хвилин. "Один з водіїв маршрутки № 87 розповів нам, що їм за день до цього, дали команду з міськвиконкому - з 18:00 до 21:00 їздити в посиленому режимі. Тобто весь цей театр абсурду мав за їхнім задумом відбутися в той час, поки там буде В'ячеслав Кащенюк", - пише Жело.

Кащенюк намагався запевнити жителів, що маршрутки рухаються без проблем, але це висміяли. Як зазначає Жело, начальник транспортного управління також запевняв пенсіонерів, що їхнє життя полегшитися з появою в маршрутках GPS-трекерів, за допомогою яких, вони зможуть без проблем стежити за пересуванням громадського транспорту.

У підсумку Кащенюк пообіцяв жителям, що протягом місяця, він оголосить конкурс на маршрут громадського транспорту № 41 (мкрн. Намив - мкрн. Шірокая Балка), сприятиме, щоб двічі на день їздила маршрутка з Широкої Балки та в район пр. Богоявленського, а також пообіцяв врегулювати графік руху маршруту № 87.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев