Мешканці Миколаївщини поповнили кишені аферистів майже на 12 тисяч гривень

Жителі області перераховують кошти шахраям, навіть не перевіряючи достовірність інформації

Жителі Миколаївської області продовжують попадатися на обман аферистів. Так, до Новоодеського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 51-річний місцевий мешканець, який повідомив, що, замовивши на інтернет-сайті ноутбук та домовившись із продавцем по телефону, він переказав 3500 гривень на банківський рахунок, вказаний співрозмовником. А коли заявник вирішив ще раз зв'язатися із співрозмовником, щоб уточнити окремі деталі отримання замовленого, то зв'язок із номером мобільного оператору вже був втрачений. Про це Depo.Миколаїв повідомили у поліції.

27-річний мешканець Корабельного району повідомив правоохоронців, що, замовивши два мобільних телефони через всесвітню мережу, став жертвою шахрайства. Заявник перерахував завдаток в сумі 5300 гривень, але товар так і не отримав. В той час 54-річна мешканка Арбузинського району, намагаючись допомогти доньці, також постраждала від дій аферистів. Зі слів потерпілої, їй зателефонував невідомий, назвавшись співробітником поліції почав вимагитикошти. Налякана потерпіла, не здогадавшись перевірити отриману інформацію, переказала три тисячі гривень на вказаний телефонним співрозмовником рахунок, і тільки потім зателефонувала доньці та дізналась, що вона знаходиться вдома і з нею все гаразд.

Слідчими відділеннями підрозділів розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України "Шахрайство", санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років. Встановлюються особи зловмисників.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев