Мер Миколаєва пообіцяв вже наступного тижня представити нову структуру виконкому

Нова структура виконавчих органів міської ради вже розроблена. Її презентують на початку жовтня

Нова структура виконавчих органів міської ради вже розроблена. Її презентують на початку жовтня. Після цього її повинні детально розглянути у депутатських комісіях і фракціях, а остаточно затвердити - депутати на сесії міської ради. Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич у ході 9-ї сесії міськради, яка пройшла вчора, 29 вересня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Олександр Сєнкевич, зокрема, сказав: "Наступного тижня у нас пройде презентація нової структури виконавчих органів міської ради, яка буде запропонована до обговорення та внесення пропозицій. Після цього у депутатських фракцій і комісій буде, я думаю, два тижні для внесення доповнень". 

Також він додав, що, погодивши це питання, необхідно буде обговорити питання формування нового складу виконкому міськради і призначення заступників мера: "Вже розглядаючи заступників міського голови у рамках цієї нової структури, буде запропоновано склад виконавчого комітету".

Як підкреслив мер, наскільки швидко це станеться, залежить від депутатів міської ради: "Все буде залежати від депутатського корпусу, наскільки швидко ми пройдемо обговорення структури виконавчих органів міської ради. Наступного тижня, у четвер, у малій залі відбудеться презентація нової структури виконавчих органів. Потім матеріали нададуть фракціям".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев