МБК "Миколаїв" виборов перемогу у "Волиньбаскета"

Гра була насищеною та важкою, результат змінювався до останньої хвилини

МБК "Миколаїв" виборов перемогу у "Волин…

Ефектна перемога лучан в Черкасах підтвердила зростаючу силу дебютанта суперліги. До того ж три з чотирьох своїх перемог волинці здобули в гостях. У тому числі - в Миколаєві, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі МБК "Миколаїв".

Загалом, було над чим поламати голову тренерському складу і команді. Стартова п'ятірка здивувала не тільки миколаївських уболівальників, але і суперників - 7: 2. Відзначилися по черзі Кожем'якін, Жуковський, Шостуха і Ожогов. Поки до числа забивали приєднався Цикалюк, гості встигли навіть повести в рахунку. Але свій мікроматч господарі майданчика виграли.

Потім настала черга іншого складу. Тонченко, Іванов, Онуфрієв і Чемякін почали успішно - 21:16. Тільки у Лук'янова кидок не пішов. А суперник виявив незвичайну силу волі і точність в кидках - 21:22.

На початку другого періоду Герасимчук і Полюляк двома кидками зовсім було погасили активність миколаївців. З дуже великими потугами Цикалюк, Ожогов, Жуковський і Шостуха призупинили наступ суперників і передали "естафету" партнерам при рахунку - 29:31.

Друга "зміна" насамперед не дала волинянам розкидатися. А Чемякін з Івановим в чергу знаходили проломи в обороні суперників - 39:37.

Після великої перерви Чемякін, Онуфрієв і Іванов очолили ривок господарів майданчика - 48:39. Гості спробували відіграватися дальніми кидками. Однак виходило у них рідко, і миколаївці продовжили тіснити суперників. Причому 15 очок на двох принесли команді Іванов і Чемякін.

Починати заключний період з 65:49 виявилося важче миколаївцям, які пропустили 7 очок поспіль. Точних відповідей Цикалюка та Іванова було замало. Але ось з-за дуги відстрілявся Тонченко, потім забив два штрафних. А гості не здавалися - 74:67 на 6-й хвилині. Чемякін забиває штрафний, а Поляков у відповідь - троячок.

Лише після двох поспіль влучень Шостухи і Тонченко через дуги питання про переможця було знято остаточно. Лучани продовжували за інерцією атакувати, але і Чемякін з Жуковським свої шанси не упустили - 85:74.