Любаров хоче добудувати Миколаївському палацу культури червертий поверх

Любаров опублікував Перспективний план розвитку Обласного палацу культури

Миколаїв та миколаївці неохоче ставляться до змін. Керівники з усіх сил тримаються за свої посади, навіть якщо вже багато років їх управління не є ефективним. Саме після зміни керівництва в Обласному палаці культури розгорівся черговий скандал. Колектив палацу культури "став дибки" проти "казкового" директора Юрія Любарова, повідомляє Depo.Миколаїв.

Новий директор переконує, що не збирається перетворюватрись на тирана та закривати гуртки, які вже давно функціонують. В підтвердження своїх слів Любаров опублікував Перспективний план розвитку Обласного палацу культури з яким він виступав на конкурсі. 

Далі наводимо найцікавіші та найперспективініші ідеї директора дитячого містечка "Казка" та очільника Обласного палацу культури: 

 • Прилегла територія Палацу перетвориться в справжню Фестивальну площу, екологічну, безпечну зону, місце відпочинку та проведення обласних та міських мистецьких заходів і акцій.
 • Перше завдання – це організація безпечної зони на підходах до Палацу. Необхідно влаштувати шість позначених пішохідних переходів, відновити вуличне освітлення площі, доріжок і усієї прилеглої території.
 • Треба також зробити оптимізацію системи внутрішньої охорони Палацу, удосконалення системи внутрішнього та організацію зовнішнього відеоспостереження. Необхідно створити умови для безпечного перебування дітей та дорослих на прилеглій території в будь-який час доби.
 • У перший рік на базі колективів Палацу буде заснована "Академія творчості". 
 • Назріла необхідність створення унікального проекту для найменших мешканців міста і області: "Інкубатора талантів". 
 • Буде створено новий колектив - гурток "художнього українського слова" зі школою ораторської майстерності для дітей і дорослих (для дорослих вона буде працювати на комерційній основі). 
 • Створення унікального громадського об'єднання – культурних посольств з інститутом народних Консулів ​​культур різних країн. Видатні Миколаївці і знакові мешканці області, представники діаспор сприятимуть культурному обміну та презентації своїх народів на сцені Палацу. Через цих Консулів ​​ми зможемо також отримати зворотній зв'язок, відправляючи наші колективи на виступи і творчі зустрічі за кордон України.
 • Спільно з обласним центром народної творчості буде засновано "фестиваль фестивалів" народних мистецтв і ремесел. Традицією стане проведення презентаційного гала-концерту "Фестивалю фестивалів" за участю переможців усіх фестивалів і конкурсів, що проводяться в області. Також заплановано фестиваль "Родинні Суперечки" за участю представників усіх районів на великій сцені Палацу та Фестивальній площі.
 • Ми розпочнемо роботи з проектування прилеглої території та організації благоустрою на площі навколо фонтану, по схилах фундаменту Палацу. Мета реконструкції - перетворення прилеглої території в рекреаційний центр міста, в безпечну, екологічну зону відпочинку і проведення культурних заходів в будь-яку пору року. Це нерозривно буде пов'язано з роботами по влаштуванню художнього діодного зовнішнього освітлення на прилеглій території, зелених насадженнях і на фасаді Палацу. Кошти на ці роботи ми отримаємо від державного фонду розвитку, грантових програм та меценатів.
 • Інтернет-простір сьогодні дарує нові можливості. Буде створено приміщення для проведення вебінарів (заочні відео інтернет-семінари і он-лайн трансляції через YouTube). Для цього обладнаємо відеотехнікою кілька різних за розмірами приміщень. Це дасть можливість колективам і фахівцям передавати свої знання і методику колективам районів, інших міст України та за кордон без будь яких витрат в режимі реального часу. Цю техніку можливо буде використовувати і для організації трансляцій стороннім організаціям (позабюджетним) на комерційній основі. Вже є домовленість з фірмою, котра займається цими питаннями про реальну співпрацю.
 • У зв'язці з центром ремесел буде створена і телевізійна студія з дитячим відділенням і гуртковою роботою для майбутніх дизайнерів.
 • Буде розпочато технологічне переозброєння і переобладнання сценічного комплексу з мобільним центральним відео екраном та вбудованими у стіни екранами, створена система театральних плунжерів для роботи багаторівневої сцени, сконструйована підйомна оркестрова яма. Буде організована система прямої трансляції в великий зал ліцензійних ефірів прем'єр концертів і шоу світового рівня.
 • На третій рік Палац повністю перейде на діодне освітлення, заощаджуючи чималі гроші, які будуть направлені на реконструкцію і розвиток бази. До цього часу буде реконструйовано старий фонтан в багаторівневий світломузичний. В цьому нам допоможуть фахівці із Вінниці. Буде створено ландшафтний міні-парк на площі біля фонтану, уздовж прилеглих будинків і на східному схилі фундаменту Палацу.
 • Буде проведено реконструкцію великого концертного залу з метою оптимізації розміщення глядачів відповідно до сучасних вимог, організації доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями, проведення нових інженерних комунікацій і організація актуальних технологічних робочих місць звуковій і світловій групам. Буде створена госпрозрахункова бригада по звуковому, світловому та сценічному обслуговуванню вуличних заходів обласного рівня та гастрольної діяльності колективів Палацу. Це дозволить заробляти додаткові гроші.
 • У наступні роки буде проведена робота по влаштуванню нової енергоефективної системи опалення, кондиціювання і вентиляції спільно з миколаївськими заводами ПТЗ і Екватор. Влаштовано великий відеоекран на фасаді Палацу, призначений для реклами концертів, а також трансляції заходів з концертного залу на площу.
 • Буде проведена реконструкція даху з надбудовою четвертого поверху, а також створено систему сонячних батарей (200 квадратних метрів). В той час ми завершимо перехід на зелений тариф і власне електропостачання, якого вистачить на 100 відсотків робочого часу (за винятком концертів у великому залі).

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев